Značky

Jsme oficiální prodejci značek

 

MONARI
 
Monari je německá značka založená v roce 1986 z nápadu zakladatelů Renate and Bernharda Boschových na jejich dovolené v Toskánsku. Je to značka pro ženu, která ví co chce a co se jí líbí.
 
Soustředí se na svou ženskost a je otevřená novým trendům. Je to žena, která miluje být ženou. Značka klade důraz na vysoce kvalitní zboží, z niž část je vyráběna stále v Itálii, se zastoupením vlastních designerů v Capri, v Itálii. Monari pracuje pouze s kvalitními a spolehlivými výrobci.
 
STREET ONE
 
Street One je úspěšná německá značka s mnohaletou tradicí zabývající se výhradně dámskou módou. Casual dámské oblečení Street One je ideální pro volný čas téměř každé ženy. V různých barvách i materiálech si můžete vybrat celý outfit. Výhodou značky Street One je široký výběr velikostí. Dámské kalhoty perfektního střihu, trika, svetry, halenky, dámské bundy a kabáty a spoustu doplňků jako jsou šály, šátky a čepice.
 
CECIL
 
Cecil jako německá značka dámského oblečení klade vysoký důraz na zpracování a materiály. 2 x do roka přichází s novou kolekcí, která je vždy originální a ucelená. Najdete zde dámské džíny, kalhoty, mikiny, svetry, bundy, vesty a mnohé další kousky.
 
CITYZEN
 
Příběh začal už v roce 1995, kdy vznikla první kolekce triček s úžasným efektem, avšak jen pro kamarády. Firmu založili až v roce 2018. O rok později vyhráli celorepublikové kolo soutěže začínajících podnikatelů. A tak jsou tady, tři chlapy středního věku, tátové od rodin, kteří přináší na trh nový směr. Heslo CITIZEN zní Trik je v triku a to přesně vystihuje jejich produkty. Používájí přírodní materiály jako bavlna s jejími přirozenými vlastnostmi vylepšené o technologií CityZen – jeden materiál, tři efekty."
 
WRANGLER
 
Typické textové logo, využívání kvalitních materiálů a upřednostňování moderních střihů - přesně tak lze popsat nabídku značky Wrangler. Při nákupu na e-shopu Wranglerstore.cz se můžete spolehnout, že objevíte jen ty nejnovější kolekce značky Wrangler a to za bezkonkurenční ceny. Najděte si u nás osobité košile s krátkými rukávy nebo džíny, které vám vydrží dlouhé roky.
 
RAGMAN
 
RAGMAN je německá značka založená v roce 1980, zakládá si na svém charisma. Zákazníkům dává pocit jedinečného pohodlí a svobody. RAGMAN je pánská móda pro náročné. Miliony spokojených zákazníků oceňují nejvyšší kvalitu a atraktivní poměr ceny a výkonu.